DairyComp

Juhtige oma farmi lihtsalt ja efektiivselt maailma intelligentseima karjahaldustarkvaraga, avastades probleemid enne, kui need hakkavad mõjutama farmi tootlikkust.

“DairyComp ühildub multifunktsionaalse jälgimissüsteemiga ALTA CowWatch. Elektrooniline kaelaandur ALTA CowWatch annab lisaks täpsele inna avastamisele hoiatusi, kui loom kulutab vähem aega söömisele või mäletsemisele. Poegimine, ind, seemendus ja mitmed teised näitajad kajastuvad üheaegselt mõlemas programmis. Andmete sisestamine ja jälgimine on seega väga mugav ja lihtne. ”

Sven Saal, Dimedium AS

DairyComp 305 on kõige täiuslikum piimafarmi juhtimisprogramm, mis teeb oma tööd kiiremini ja põhjalikumalt kui mistahes muu karjahaldustarkvara. Programm võimaldab jälgida ööpäevaringselt nii sigimist, toodangu näitajaid kui ka lehma tervist. 

 

DairyComp305 peamised omadused:

  • Igapäevane aruannete kirjutamine - salvestab kõike sündmustest protokollideni ja võimaldab vastavalt vajadusele andmeid sortida
  • Aruandeid on lihtne lugeda - graafiliselt või joonisena kohandatud analüüs taastootmisest, tootlikkusest, tervisest, pullide infost, loomade/aretusmaterjali/ravimite seisust jpm
  • Paindlikkus - valige ise aruanded ja töölehed, mida soovite genereerida
  • Juhtige loomi, inimesi, varusid ja finantse
  • Jälgige loomaarstide sissekandeid, vastavust aretusplaanile, ravimite kasutamist, seemendamist, karja tulemuslikkust
  • Ühilduvus - laadige üles jõudluskontrolli andmed

 

DairyComp brošüür

Võta meiega ühendust