Wakely teraviljamuljurid

Wakely Engineering loodi 1979 aastal. Üle 40 aasta on Iirimaal asuv pereettevõte tootnud piimatootjatele, teenusepakkujatele ja söödatehastele teravilja töötlemise seadmeid. Wakely teraviljamuljurid on tugeva konstruktsiooni ja töökindlate komponentidega seadmed efektiivseks loomasööda valmistamiseks.

Wakely tootevalikus on muljurid mis sobivad nii väiksele kui ka suurele tootjale. Ainsa tootjana kasutatakse karastatud valuveltse, mis teeb masinad eriti vastupidavaks. Wakely masinatega on võimalik teraviljale lisada säilitusained töötlemise ajal. Kõigi Wakely veskitega on võimalik töödelda erinevaid vilju: kaera, otra, nisu, maisi ja ubasid. Kõik Wakely masinad on täielikult testitud ja neil on olemas CE-sertifikaat.

Seadmete arengusse panustatakse pidevalt, tuginedes aastakümnetepikkusele kogemusele ja klientide tagasisidele.

Pakume nelja erineva tootlikkusega masinat:

  • 0350 Muljumismasin on väike kiire ja paindlik masin farmerile ja alltöövõtjatele.  Masinal on lihtne seadistus, muljumisvõimekus 5-6 tonni tunnis ja ta vajab minimaalset hooldust. Vastab Wakely kõrgele kvaliteedistandardile ning hinnaklassilt sobib ka väikefarmerile.

  • 0510 Teravilja muljuja sobib farmerile, kes soovivad vilja purustada 4-40% niiskusesisaldusega. Vili muljutakse otse süvendisse või purustatakse otse söödavagunisse. Tootlikkusvõimekus on 6 – 15 tonni tunnis.

  • 0830 Muljumis-/kuivvaltsveski sobib keskmise suurusega loomakasvatusettevõtetele teenusepakkujatele. Masin on väikse müra ja vibratsiooniga, tootlikkusega 18 – 22 tonni tunnis. Masinal on 2,5 tonnine etteandepunker ning rihmülekanne tigukruvile ja elevaatorile. Töötasapinnad on Rockwelli kõvadusega 50-54.

  • 1240 Muljumisveski on piisav suurmatele ettevõtetele ja teenusepakkujatele. Wakely uusima mudeli tootlikkus on kuni 50 tonni. Mudel on loodud 3D CAD tehnoloogia baasil ja ehitatud pidades silmas pidevat suurt tootlikkust ja töökindlust. Tänu sujuvalt töötavatele valuvaltsidele on deformatsioonipinged kõrvaldatud ja valtsid tasakaalustatud nii, et vibratsioon peaaegu puudub.

Võta meiega ühendust