NutriOPT

Kvaliteetse sööda jagamine loomadele eeldab pidevat kontrolli. Toiteväärtused võivad kiiresti muutuda, mistõttu on söötade koostise pidev jälgimine vajalik.

Trouw Nutrition on uuendusliku NutriOpt söödaanalüsaatori välja töötanud söödaanalüüside tegemiseks reaalajas. Tänu laiahaardelisele andmebaasile annab NutriOpt söödaanalüsaator täpseid tulemusi teadmistepõhiste valikute tegemiseks.

Kaasaskantav NIR analüsaator ja mobiilirakendus annavad teile silos ja toorainetes sisalduvate toitainete analüütilised tulemused kohe farmis kohapeal. Mobiilirakendus seob andmed käeshoitavast skannerist ja NutriOpt andmebaasist ning kuvab teile analüüsitud materjalide toitumuslikud väärtused.

Nutri Optiga on võimalik:

  • Kiire kvaliteedi hindamine - täpse analüüsi tegemine reaalajas, ilma farmist lahkumata.
  • Ligipääs söötmisnõustamisele - NutriOpt söödaanalüsaator kasutab NIR tehnoloogiat, mis võimaldab kiiresti muuta söödaratsioone vastavalt reaalajas saadud analüüsitulemustele.
  • Teadmistepõhised otsused - NutriOpt söödaanalüsaatoriga saate sööda koostist vastavalt vajadusele kiiresti optimeerida, suurendades nii tootlikkust ja kasumlikkust ning vähendades riske.
  • Pühendunud tugiteenus - Trouw Nutrition'il on väljatöötatud mugav veebipõhine tugiplatvorm nutriopt.com/ support.

 

 

Võta meiega ühendust