27.05.2022

Kaska-Luiga talu lehmad puhkavad jalgu pehmetel Elista madratsitel

Kaska-Luiga piimafarmi 520 asemele paigaldati Elista lateksvahutäitega madratsid, mis hoiavad loomade küljealuse kuiva ja pehmena.

Madratsite lateksvahust sisu on mõnusalt vetruv, kummist pealiskatte erisuunaline muster suunab eemale niiskuse ja tagab lehma kõhu all parema õhuringluse. Tänu vastupidavast kummist pealiskattele on madratseid ka kerge hooldada, sest vedelikud ei imbu põrandasse.

Paigaldusprotsess

Elista pehmuse tagab alati algsesse vormi taastuv lateksvahust aluskate. Madratsi aluskatte ja pealiskatte vahel on kaitsev niiskuskindel plastkile.

Madrats püsib puhtana tänu kanalitele kummist pealiskattes. Kanalid aitavad eemaldada niiskust ja võimaldavad vedelikel ära voolata.

Kiire ja kvaliteetse paigalduse eest kannab hoolt Smart Farmi usin meeskond. Kaska-Luiga talus oli paigaldamisel abiks ka üle maailma paigaldustöid teostav ettevõte, kelle tehnikutelt sai ka meie kohalik tiim nippe juurde.

 

  • Õmblusteta Elista madratsid vähendavad terviseprobleemide riske ja kulusid tööjõule.
  • Madratsid sobivad erinevates suurustes asemetele ning nende peamine eesmärk on tagada loomade heaolu ja pikaealisus.
  • Liitekohtadeta pealiskate tagab parema hügieeni – vedelik ja bakterid ei saa põrandasse imbuda ning puhastamine on lihtsam ja kiirem.

 Küsi lisa või pakkumist oma farmile Smart Farmi projektijuht Heittilt.

Võta meiega ühendust