Smart Farm kutsub Eesti põllumajanduse aastanäitusele

Kutsume Sind 14. ja 15. oktoobril Eesti Rahva Muuseumis toimuvale Eesti põllumajanduse aastanäitusele! Dimediumi Smart Farmi väljapanekul tutvustame muuhulgas veiste heaolulahenduste lipulaeva Bioret Agri innovaatilisi põrandakatteid, asememadratseid ja Cyclone360 ventilaatorit.

Messi pärl – paneeldiskussioon
"Ärahellitatud lehmad – tulevikufarmi argipäev"

15. oktoobril kell 13.30-15.00

LAVAL
Sivar Irval, Kadri Kullman ja tuntud arvamusliidrid Eesti põllumajandusvaldkonnast, sealhulgas Margus Muld, Kaisa Velström, Tõnis Jairus, Märt Riisenberg.

Käsitleme lüpsilehmade hellitamist veterinaari, farmi juhi, farmi omaniku ja teadlase pilgu läbi. Vestlusringis filosofeerivad ja võimalik, et vaidlevadki erinevate tahkude vaatevinklist kaasaaegse farminduse oma ala tipud. Telesilla vahendusel osaleb diskussioonis veiste heaolutoodete lipulaeva Bioret esindaja Elena Bakina.

  • Kas me saame karjamaa lauta tuua?
  • Kas heaolu piim on liiga kallis?
  • Kui palju maksab lisalaktatsioon?
  • Kas terve loom on tasuvam?
  • Kas Eesti tarbija on heaolupiima eest nõus rohkem maksma?

Registreerumine kuni 12. oktoobrini või kuni kohti jätkub. 

REGISTREERU

Hoolime teie tervisest ja soovime, et meie kohtumine oleks võimalikult turvaline. Seetõttu valisime koosviibimiseks avara ja hästi ventileeritud Teatrisaali.


Lisaks Bioret Agri lahendustele saab mõlemal messipäeval tutvuda ka puutetundliku ekraaniga Urban Alma Pro, Alta COW WATCH jälgimissüsteemi ja coloQuick ternesehalduriga. Lisaks näitame Urbani piimataksoga vasikate sonditamist ja temperatuuri mõõtmist Vital Control'iga.

Smart Farmi messiboks (A-20) ja meie rõõmsad inimesed ootavad Sind samas kohas, kus eelmiselgi aastal!

Näeme messil!