Söödalükkaja Nimbo

Võimsa mootori, visuaalse juhtimistehnoloogia ja kiirlaadimisega Nimbo hõivab söödalaval vähe ruumi ja sobib seetõttu hästi väikestesse ja keskmise suurusega farmidesse.

Kompaktse disainiga söödalükkajal on Pro mudelist väiksem keha ja laadimisjaam.

Visuaalne juhtimine
Sveaverken on söödalükkajate visuaalse juhtimistehnoloogia eestvedaja ning muudab täielikult arusaama sellest, kuidas söödalükkajad töötama peaksid. Detailselt optimeeritud algoritmide ja ultrahelimooduli abil suudab Nimbo tuvastada takistusi ja kohandada oma liikumisteed automaatselt.

Kiirlaadimine
Nimbo standardvarustusse kuulub uus 48 V 40 Ah kolmikliitiumaku. Töö lõpetamisel naaseb söödalükkaja automaatselt laadimisjaama, et end laadida. Tänu iseseisvale toimimisele suudab Nimbo töötada üle 16 tunni päevas.

Reaalajas kaugjälgimine
Laudas tehtud kaamerapildid saab reaalajas saata IoT platvormi - seal saate igal ajal jälgida karja hetkeseisu ja söödalükkaja tööd. Vajadusel saate ka masinat kaugjuhtida ja parameetreid, näiteks töötunde, muuta.

Võimas mootor
Söödalükkajal on uued 400 W harjadeta mootorid ning uus isearendatud mootorikontroller. Uus kontroller on optimeeritud töötama väikestes ja keskmise suurusega farmides ning tagab suurema veojõu.

Masinat on lihtne hooldada - tänu innovaatilisele mooduldisainile ei vaja Nimbo põhiosade hooldamiseks eritöid. Söödalükkaja isepuhastuvad osad (näiteks laadimisplaadid) tagavad vähese hooldusvajaduse ja -keerukuse.

Diameeter 1080 mm
Kõrgus 1120 mm (töötamisel)
665 mm (transportimisel)
Kaal 410 kg
Liikumiskiirus Kuni 18 m/min
Maksimaalne kalle
Töötemperatuur -20°C ~ 50°C
Rataste arv 3
Veoratas 2×Ø250×80 mm
Navigeerimine Visuaalne juhtimine + magnetnaelad
Takistuste vältimine Visuaalne
Veomootoreid 1
Veomootori võimsus 400 W
Aku Kolmikliitiumaku
Aku normaalne pinge 48 V
Aku mahutavus 40 AH
Laadija sisendpinge 220 V
Laadija sisendsagedus 45 ~ 65 Hz
Laadija väljundpinge 48 V

INFOLEHT

Võta meiega ühendust