Urban Alma Pro

Stabiilse temperatuuri ja kontsentratsiooniga hästi segatud piim on tervete vasikate söötmiseks hädavajalik. Urban Alma Pro tunneb teie vasikate individuaalseid vajadusi: iga vasikas saab täpselt talle määratud koguse piima.

Unikaalne monitooring ja mugav seadistamine võimaldavad teil sööta loomi vastavalt nende individuaalsetele vajadustele ning muuta vasikakasvatus efektiivsemaks ja kasumlikumaks. Teil on kogu aeg ülevaade kui tihti ja millises koguses vasikas piima tarbib. Monitooring annab ülevaate päevasest tarbitud piimakogusest, viimase seitsme päeva kogusest ning joomiskäitumist iseloomustavatest näitajatest (kui kiiresti ja palju loom jõi).

Urbani Alma Pro amm

  • Roostevabast terasest piimamikser on soojendusega, mis tagab ka külmas laudas õige piimajoogi temperatuuri ja segamise.
  • Voolikutesse seisma jäänud piim liigub mööda ringvooluvoolikuid  tagasi söödamikserisse taassoojendamisele, tagades sooja piima ka järgmisele vasikale.
  • Seade loeb kõiki kiipe ja ka Eestis kasutatavaid kiibiga kõrvanumbreid.
  • Masinaid saab vajadusel täiustada ravimidosaatoritega, suurendada pulbrimahuti mahutavust ning täiendada kahe erineva pulbri jootmisvõimalusele.
  • Automaatne puhastamine puhastusainetega (vaheldumisi happeline/aluseline).

INFOVOLDIK - tutvu lähemalt!

 

BLOGI: Lutidesosüsteemiga Alma Pro paigaldus Rahinge farmis

Võta meiega ühendust