Medria

Medria arendab ja pakub farmeritele olulise lisaväärtusega indikaatoreid ja teenuseid farmi paremaks juhtimiseks. Multiteenuse abil on võimalik poegimise, inna ja söötmis- ning terviseprobleemide avastamine esimeste kliiniliste tunnuste ilmnemisel. Medria e-monitooring aitab kõigis farmi esmatähtsates asjades. Jälgimisseade võimaldab järgnevat:

  • Loomade jälgimine nii päeval kui öösel, võimaldamaks vajadusel kohe sekkuda.
  • Täpsed andmed ja näitajate muutumine võimaldavad ohtlikke olukordi ette näha.
  • Loomade identifitseerimine söödaratsiooni muutmiseks või ravi eesmärgil.
  • Farmi töö lihtsam organiseerimine ja planeerimine.

 

Medria Box®  seadmega on võimalik kasutada kõiki nelja eraldiseisvat kuid üksteist täiendavat teenust. Seade annab teile täpse, usaldusväärse ja olulise info oma karja söötmise, taastootmise (ind, poegimine) ja tervise kohta.

DAILY WEB SERVICES ® (DWS) igapäevaste veebipõhiste teenuste kasutamine tõstab efektiivsust. Teil on olemas ligipääs reaalajas uuenevale loomade nimekirjale, erinevatele näitajatele ja andmekõveratele. Info on 24/7 nähtav mobiilirakenduses ja veebilehel, hädajuhtude korral saadetakse tekstisõnum.

Medria e-jälgimise lahendus sobib erinevatele karja suurustele ja pidamissüsteemidele ja on integreeritav teiste farmi seadmetega. Suhtlus anduritega toimub kuni 1km distantsi tagant. Seire on väga täpne – uued mõõtmistulemused edastatakse iga 5 minuti tagant.

Võta meiega ühendust